Свяжитесь с нами:
(044) 232-75-45,
(067) 494-64-44,
(093) 963-83-68
Заказать звонок
Мы работаем:
Пн-пт: 09:00 – 20:00
Сб: 09:00 – 18:00
Вс: выходной

Главная » Вибір секційних воріт у гараж

Вибір секційних воріт у гараж

Вибір секційних гаражних воріт

Можливо, декілька десятків років назад гараж і міг виглядати, як льох, проте зараз власники намагаються зробити автодомівку максимально комфортною. Зварені листи замість воріт (через які у приміщенні постійно потрапляє волога та вітер) більше не користуються попитом.

Зараз у гаражах встановлюють секційні ворота, вони гарантують добру ізоляцію від вологи та недоброзичливих температурних показників. Окрім того, секційні ворота мають стильний вигляд, забезпечують внутрішню безпеку та комфорт. Проте усі перераховані позитивні моменти стають дійсністю, тільки якщо вибрати відповідні ворота. Тому саме час дізнатися, як це зробити!

Визначаємось із гаражним отвором

Перш за все необхідно визначитись із вистою гаражного отвору. У 85% випадків виробники пропонують конструкції заввишки 2 м 90 мм.. При цьому середня висота отвору має становити 2 м 200 мм. Для отримання точних даних слід врахувати висоту власного автомобіля та середній показник серед машин, що в принципі можуть знаходитися у гаражі. Наприклад, висота деяких джипів становить майже 2 м, а якщо зверху ще буде знаходитсь рабокс чи багажник показних сягне тих 2 м 200 мм або навіть 2,5 м.

Що стосується ширини гаражного отвору, то нормальний показник – до п’яти метрів. При цьому пам’ятайте, що відстань від стіни до кінця отвору повинна складати десь 12 см. Це необхідно за для установки направляючої. Окрім того, важливо, щоб різниця між верхнім краєм отвору та стелею складала не менше 21 см. Загалом мінімальна допустима різниця – 10 см, проте через це вартість секційних воріт зросте на 12-15%.

Як обрати виробника воріт?

Важливо також підібрати надійного та досвідченого виробника. Серед таких виділяють наступні торгові марки:

  • Херман або Hörman. Це німецький бренд, секційні панелі якого імпортуються до України із промислових потужностей Штайхагена. Якість роликової фурнітури, кронштейнів та самих секцій відповідає рівню європейських стандартів. Єдиний недолік – необхідність очікування доставки із Германії.
  • Алютех. Популярний білоруський бренд, який за якістю та технічним оснащенням не поступається багатьом європейським виробникам. У виробничому процесі компанії бере участь високоякісна сировина. Радіусні направляючі частини виготовляються із металів, що додає робочому механізму готових воріт надійності. На доставку доведеться чекати не більше 3-х днів.
  • Дорхан або DoorHan. Походження торгової марки російське. Ворота виробника продаються по вартості середнього сегменту. Це пояснюється, наприклад, виготовленням направляючих із пластику. Проте, якість та ціна продукції бренду відповідають одне одному.

АЛЮТЕХ

Вибір рекомендується зупинити на секційних воротах Алютех. Так, секції воріт виготовляються із сендвіч-панелей, заповнених у середені пінополіуретаном. Такий підхід дозволяє конструкції добре зберігати тепло. При цьому поліуретан обрамлюється залізними листами, товщина яких досягає 0,4 мм. Поверх листового заліза наноситься оцинковане покриття, що захищає секційні ворота від ймовірного іржавіння. Товщина кожної панелі становить приблизно 4,5 см, а це на 13% більше, ніж у багатьох конкурентів.

Який колір обрати для секційних гаражних воріт?

Базовий та найбільш уживаний варіант – білий колір секцій, трохи меншою популярністю користується фарбування воріт у відтінки коричневого. Покупка двох перерахованих варіанітв вигідна, бо установка воріт можлива вже на 1-3 день, після їх замовлення (в залежності від тривалості очікування доставки). Якщо ж звернутися до більш оригінальних рішень, серед яких виокремлюють колір золотого дуба, вишневого дерева або будь-яких інших текстурних варіацій, період очікування збільшиться. Разом з ним виросте і ціна воріт, так як подібні кольори найчастіше є замовними.

Чи необхідна автоматика на секціних воротах?

Відкриття та закриття секційних воріт руками – справа легка. Саме тому власники автівок та гаражів на початку купляють звичайні механічні ворота. З часом же вони приходять до того, що необхідно встановити автоматику, тобто електричний привід. Пояснити це просто – пульт, однією кнопкою якого можна відчинити або зачинити секційні ворота, створює додатковий комфорт. Особливе значення це має у період снігу та дощів, коли бажання виходити з машини немає.

Купляючи автоматику важливо враховувати вагу конструкції. Так, чим більшою буде вага, тим потужніший знадобиться двигун. На користь автоматики також треба сказати про оснащення додатковими аксесуарами зокрема системою блокування. Вона не дасть воротам впасти та пошкодити машину, якщо електроенергію буде вимкнено. Користувачі рекомендують звернути увагу на на автоматичні мотори німецького виробника “Комфорт” та італійського “Nice”

 

 

Статьи по теме:

КАК ОБЕЗОПАСИТЬ ДОМ

ПОЧЕМУ ПОПУЛЯРНЫ ОТКАТНЫЕ ВОРОТА

ПРЕИМУЩЕСТВА ОТКАТНЫХ ВОРОТ

ВЫБОР ВЪЕЗДНЫХ ВОРОТ

КАК ВЫБРАТЬ ОТКАТНЫЕ ВОРОТА

КАК КУПИТЬ ОТКАТНЫЕ ВОРОТА

ОТКАТНЫЕ ВОРОТА ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ

ПОДГОТОВКА ПРОЕМА ОТКАТНЫХ ВОРОТ

ОТКАТНЫЕ ВОРОТА СВОИМИ РУКАМИ – МНЕНИЕ ЭКСПЕРТОВ

7 ПРИЧИН ЗАКАЗАТЬ СЕКЦИОННЫЕ ВОРОТА

ПРЕИМУЩЕСТВА И НЕДОСТАТКИ РАЗДВИЖНЫХ ВОРОТ

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Укринтермет – производитель ворот в Киеве и области Контактная информация:
Почтовый адрес: ул. Генерала Наумова, 17А, Киев, Киевская.
Phone: (044) 232-75-45 E-mail: info@ukrintermet.com.ua